Tripp Lite USB C Cable USB 3.1 Gen 2 w/ 5A Rating 20V M/M USB Type C USB Type-C USB-C 3ft 3ft – USB – U420003G25A
Buy More and Save with Volume Discount:
Quantity2 +5 +10 +
33 in stock
Delivery
2–3 business days Free shipping
Estimated arrival
May 18 – May 20
  • Orders placed by 2pm ship within 24–48 hours.
  • Typical transit time: 2–3 business days.
SKU: 9853611 Category: Brand:
33 in stock